Painteco Floor Oil - Podlahový olej Zobrazit větší

Painteco Floor Oil - Podlahový olej 1L

Tvrdý parketový olej na bázi lněného oleje a pryskyřice.

Více informací

390 Kč s DPH

Skladem

Popis produktu

Floor Oil je tvrdý parketový olej na bázi lněného oleje a pryskyřice. Olejování dřevěných podlah je tradiční technologie ošetření v rámci interiéru. Olej se vsákne hluboko do dřeva, kde vytvoří odolný povlak a zvýrazní dřevěnou strukturu.  Technologie umožňuje ochranu povrchu již při jedné vrstvě. 

Použití: Je vhodný pro vnitřní použití  na dřevěné podlahy a jiné povrchy, kde je potřeba dosáhnout zvýšené mechanické odolnosti - tj. pracovní a kuchyňské desky a nebo schody. V exteriéru lze podlahový olej použít na terasy natřené lazurou Stain Painteco pro zvýšení odolnosti.

Výrobek je na bázi lněného oleje, který je zahříván pokročilou technologií. Během procesu zahřívání dojde k polymerizaci a oxidaci oleje zároveň, což vylepšuje užitnou hodnotu výrobku - zkracuje dobu schnutí, olej proniká hlouběji do dřeva. 
Obsažená pryskyřice zajistí dostatečnou mechanickou odolnost na dřevěných podlahách.
Spotřeba:
  • Hoblované dřevo ≈ 12-15 m²/ 1 l
  • Tvrdé dřevo ≈ 36 m²/ 1 l
 *Tyto spotřeby jsou pouze orientační. Upozorňujeme, že skutečná spotřeba závisí na druhu dřeva a způsobu přípravy. Z toho důvodu doporučujeme, aby se provedl zkušební vzorek, na základě kterého bude stanovena přesná spotřeba.
Více informací na: www.painteco.cz

Podobné produkty