Painteco Stain - Olejová lazura Zobrazit větší

Painteco Stain - Olejová lazura 1L

Přírodní olejová lazura (tónovaný olej) vhodná i pro venkovní použití.

Více informací

490 Kč s DPH

Skladem

Popis produktu

Stain - přírodní olejová lazura je vyrobena z lněného oleje, minerálních pigmentů nejvyšší kvality a s nulovou hodnotou VOC. 

Olejová lazura se vsákne hluboko do dřeva a zvýrazňuje jeho strukturu. Zvyšuje odolnost proti oděru, ochraňuje před vlivem životního prostředí (jako je UV záření, vlhkost, atd.). Technologie umožňuje ochranu a obarvení dřeva již při jedné vrstvě. 

Použití: V interiéru i exteriéru: dřevěné fasády, srubové domy, zdi, stropy, zábradlí, zahradní nábytek, restaurátorské práce (fasády, schodiště, okenní tabule, atd.) a dětské hračky. 

Dostupný v 11 odstínech: Swan, Pigeon, Peppermint, Raven, Owl, Rabbit, Lemon, Melon, Marigold, Poppy, Squirrel 

 *Na objednání vyrobíme odstín podle vzorkovnice NCS nebo RAL při min. odběru 5L

Výrobek je na bázi lněného oleje, který je zahříván pokročilou technologií. Během procesu zahřívání dojde k polymerizaci a oxidaci oleje zároveň, což vylepšuje užitnou hodnotu výrobku - zkracuje dobu schnutí, olej proniká hlouběji do dřeva, zvýší tvrdost a mechanickou odolnost,
Osahuje minerální pigment - poskytuje nejlepší ochranu proti UV
Spotřeba:
  • Řezivo ≈ 4-7 m²/ 1 l
  • Hoblované dřevo ≈ 12-15 m²/ 1 l
  • Tvrdé dřevo ≈ 36 m²/ 1 l
 *Tyto spotřeby jsou pouze orientační. Upozorňujeme, že skutečná spotřeba závisí na druhu dřeva a způsobu přípravy. Z toho důvodu doporučujeme, aby se provedl zkušební vzorek, na základě kterého bude stanovena přesná spotřeba.
Více informací na: www.painteco.cz

Podobné produkty

Ke stažení